: Painkillers

41 Kč
Původně 80 Kč (sleva 39 Kč)
Nakladatel: e-bohém
Dostupné formáty: PDF  EPUB  MOBI  ePDF 
Počet stran: 88
ISBN:   978-80-7495-391-0 (PDF)
978-80-7495-392-7 (ePUB)
978-80-7495-393-4 (MOBI)

Anotace

Krátká novela o životě v dnešní společnosti. A vlastně taky o smrti v dnešní společnosti. Vypravěč, který nenávidí svůj život se snaží najít smysl života v materiálním vyžití. Ale nějak to nefunguje. Seznámí se s Darrenem, který je naprosto odlišný od dnešního průměrného člověka, a nechává se jím proměnit a konečně se odvažuje žít. Ale žít bez závislosti na věcech je dosti obtížné, dokonce i životu nebezpečné. Otázkou tedy zůstává, zda to stojí za to.

Autor přiznává jistou inspiraci bestsellerem Chucka Palahniuka Klub rváčů, ale nejen jím, přesto ale nabízí nový pohled na téma smyslu života. A jak sám říká: „Člověk každej den vidí ty tuny nechutnýho materiálu, který se na nás valej z televizí a z jiných masmédií, a pak vidíš ty chudáky, co to pasivně přijímaj, až si řekneš: tak tohle je v hajzlu a chceš proti tomu něco dělat. A tak jsem napsal tuhle knihu. Prostě si myslím, že na to, jak moc je tohle téma aktuální, bylo toho na toto téma napsáno strašně málo.“

Autor

Pokud chcete vědět něco o autorovi, není nic snazšího než si přečíst jeho knihu. Nic jiného nereflektuje jeho osobnost výstižněji.

Zanechte nám zprávu