Píšete nebo vydáváte?

Máte doma v šuplíku nějakou knížku, kterou byste chtěli vydat a dát ji publikovat? Ať už jsou to mladické básně, krátké povídky, novely, nebo mnohasetstránkové romány, máte možnost je vydat jako klasickou, papírovou knihu. To ale stojí čas, úsilí a v neposlední řadě také peníze. Jiné knihy jsou dobrou alternativou: umožňují připravit a publikovat knihu v elektronickém formátu, a to nejen pro čtenáře vlastnící moderní a stále populárnější čtečky, ale mnohá další zařízení, jako jsou osobní počítače, tablety nebo mobilní telefony. E-knihu u nás můžete vydat ve třech různých variantách:

VYDÁNÍ NAŠÍM NAKLADATELSTVÍM

Knihu přečteme, profesionálně zredigujeme a vytvoříme elektronické formáty, nejčastěji PDF, ePDF (PDF optimalizovaný pro čtečky a tablety), EPUB a MOBI. Samozřejmě ji opatříme vším, co je obvyklé (obálkou, ISBN apod.). Společně se dohodneme na ceně a o zisk z prodeje (snížený o 5% náklady na platební bránu) se rozdělíme rovným dílem.

VYDÁNÍ NA (VAŠE) VLASTNÍ TRIKO

Pokud nám pošlete knížku v elektronickém formátu, zveřejníme ji na našem serveru, budeme ji prodávat a vám prodej občas vyúčtujeme. Strhneme si jen 15 % z prodejní ceny. Ještě předtím, než knížku vydáte, můžete nám ji poslat na korekturu nebo profesionální redigování, za které si sice účtujeme poplatek, ale není to nic dramatického, a navíc kniha bude připravená, pokud byste ji kdykoli v budoucnu chtěli vydat u jiného nakladatele, ať už elektronicky, nebo na papíře.

VYDÁNÍ ZDARMA

Pokud se rozhodnete publikovat knihu zdarma, věnujeme jí dostatečnou péči, abychom se za ni ani vy, ani my nemuseli stydět, ale máme podmínku: e-kniha navždy zůstane na našem serveru, a pokud byste ji chtěli ve stejném znění vydat jinde, domluvíme se na honoráři za korektury.

Jste-li nakladatelem a e-knihy třeba vydáváte jako na běžícím pásu, nabídněte je i našim čtenářům! Na rozdíl od jiných podobných platforem si účtujeme minimální provizi, pouhých 15 % z prodejní ceny.

A ještě jedna důležitá věc: E-knihy, které na našem serveru publikujeme, nejsou opatřeny žádnou ochranou, ani tzv. tvrdou DRM, ani sociální. Snažíme se čtenáře naučit, že kupovat e-knihy je stejně běžné jako platit v obchodě za rohlíky, aniž bychom jim čtení jakkoli znepříjemňovali.

Chcete u nás vydat svou e-knihu?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@jine-knihy.cz nebo na telefonním čísle 737 48 38 48.
Nebo začněte tím, že si na našem serveru zřídíte účet (pokud ho ještě nemáte) a dáte nám vědět, že nám chcete poslat rukopis. Zpřístupníme vám funkce, které vám umožní vkládat soubory, editovat zobrazené knihy a sledovat statistiky objednávek.

Vydáváme i tištěné knihy

Máte ambice vydat knihu tištěnou? Na webu VYDÁVÁNÍ.CZ popisujeme celý proces, který je k tomu potřeba. Pomůžeme vám s tím!