Sleva!

Trnovec a skřítci

0 out of 5

169,00 419,00 

Čtrnáctiletý Tobiáš je úplně obyčejný kluk, ale čeká ho neobyčejné dobrodružství. Na zahradě svého nového domova objeví svět malých lesních bytostí a stane se důležitou figurou
v jejich boji s největším nepřítelem. Dokáže Tobiáš pomoct svým nečekaným přátelům a především své vlastní rodině, kterou do nebezpečného boje vtáhne nelítostný Trnovec? Knihu ve formátu PDF doprovází 14 barevných ilustrací.

Formáty: brožovaná, ePDF, EPUB, MOBI Kód: EB0338 Autor: Málodobrej Štítky: , , , , , , Nakladatel:

Popis

Na cestě před domem zastavilo velké stěhovací auto a z něj vystoupili dva silní muži. Shrnuli zadní plachtu a připravili si plošinu, aby mohli vyložit těžké skříně. Kousek za stěhovacím autem pak zastavilo osobní auto. Za volantem seděl tatínek a vedle něj maminka. Na zadním sedadle se tísnili tři sourozenci. Nejstarší z nich byla Elizabeth, šestnáctiletá dívka s blonďatými vlasy na ramena a modrýma jasnýma očima. Uvážlivá, odvážná, a jak ráda zdůrazňovala, nejrozumnější z těch tří. Vedle ní seděl její mladší bratr Tobiáš, čtrnáctiletý kluk, který ani chvíli nedokázal posedět na jednom místě. Nejmladší z nich byla Izabela, šestiletá holčička, která měla jít po prázdninách poprvé do školy. Všichni tři teď seděli a tiskli obličeje na okno auta a snažili se vidět co nejvíc ze svého nového domova. Moc se těšili, protože maminka jim o novém domě moc hezky vyprávěla.

Tak začíná příběh 14letého Tobiáše a jeho dvou sester, kteří hned první noc po nastěhování rodiny do nového domu zjistí, že zahrada skrývá jedno veliké tajemství. Příběh, který nás zavede do světa skřítků, v němž celá rodina svede nelítostný souboj s Trnovcem a jeho bojovníky trnonoši. Akční fantasy pohádka pro děti i dospělé vás nenechá knížku odložit, dokud nebudete vědět, jak jejich boj o holý život dopadne.

Další informace

ISBN

978-80-7495-877-9 (brož.)
978-80-7495-879-3 (PDF)
978-80-7495-880-9 (EPUB)
978-80-7495-881-6 (MOBI)

Počet stran

243

Varianty

1 + 1, Tištěná kniha, E-kniha

Recenze

E-knihu dosud nikdo nehodnotil.

Buďte první, kdo e-knihu „Trnovec a skřítci“ zhodnotí

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…