Ohnivé jazyky

0 out of 5

168,00 

Anglický námořní důstojník Robert Smith se zaplete do nebezpečné hry. Na nákladní lodi Maria Stella, která se po divokém rozchodu s manželkou stane jeho útočištěm, se podivně chová nejen kapitán a první důstojník, ale tajemně zmizí i jeden z členů posádky. Maria Stella míří z Londýna do vzdáleného Sydney, ale není vůbec jisté, jestli tam dopluje.

Po Robertovi zároveň spouští pátrání jeho zhrzená manželka Jenny, která touží po usmíření. Útěk před problémy s láskou tak rámuje nebezpečná plavba lodí plnou podezřelého nákladu a s nejistým cílem. S těmi, kteří tento riskantní podnik organizují, není radno si zahrávat. A kolem Roberta začínají umírat lidé…

Formáty: ePDF, EPUB, MOBI Kód: EB0340 Autor: Šíma Pavel Šimík Štítky: , , , Nakladatel:

Popis

Bývalý námořní kapitán se nechává najmout na půl cesty do Austrálie na jednu obyčejnou nákladní loď, čekající v londýnských docích, jako druhý důstojník. Kapitán jej přijme a náš hrdina netuší, že se z obyčejné plavby na obchodní lodi stane boj o přežití. Nastoupil snad na špatnou loď a ocitl se v nesprávné době na nesprávném místě? To ukáže čas a jeho profesní zkušenosti. Stane se moře jeho hrobem, nebo vyvázne jen se svým bídným životem? Oheň a voda, dva živly bojující proti sobě i všemu ve svém okolí. Co se stane, spojí-li se s lodí a posádkou? Kdo zemře a kdo bude žít?

Další informace

ISBN

978-80-7495-883-0 (PDF)
978-80-7495-884-7 (EPUB)
978-80-7495-885-4 (MOBI)

Počet stran

385

Recenze

E-knihu dosud nikdo nehodnotil.

Buďte první, kdo e-knihu „Ohnivé jazyky“ zhodnotí

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…