: Začínáme podnikat

129 Kč
Nakladatel: e-bohém
Dostupné formáty: PDF  EPUB  MOBI  ePDF 
Počet stran: 159
ISBN:   978-80-87815-87-8 (PDF)
978-80-87815-88-5 (ePUB)
978-80-87815-89-2 (MOBI)

Anotace

Kniha, ač psaná lehkým perem, vás provede nejen začátky podnikání, ale upozorní vás také na mnohá úskalí, která vás čekají v dalších letech nelehkého „povolání“.

Autor, sám aktivní podnikatel, v publikaci soustředil to nejdůležitější, co je třeba vědět při rozjezdu podnikatelské činnosti, a pomocí příkladů z praxe se snaží být užitečným pomocníkem. Čtenáře například naučí, jak založit společnost s ručením omezeným, provede je začátky marketingu a vysvětlí nejdůležitější pojmy z oboru.

Kniha vycházela přes rok jako seriál na serveru Peníze.cz, jehož provozovatel – Partners media – je spoluvydavatelem této e-knihy. Pro účely publikace byla série článků upravena, přibyly mnohé pasáže a všechny informace byly aktualizovány.

NA UKÁZKU CELÉ DRUHÉ KAPITOLY, POJEDNÁVAJÍCÍ O PODNIKATELSKÉM PLÁNU, SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

Autor

Autor je nezávislý publicista, bohém, kavárenský povaleč a pověstný fluktuant. Během své doby vyzkoušel několik typů pracovních pozic, nechal se zaměstnat v médiích, v marketingu i v internetových společnostech, aby vždy velmi záhy zjistil, že role zaměstnance nesvědčí jeho přelétavé a tvořivé duši o nic víc než ranní vstávání. Vydal se proto na jinou dráhu a z této životní orbity glosuje svět nejen prostřednictvím svého vlastního blogu, ale také v článcích, které publikuje.

Zanechte nám zprávu