: Učíme v tématech: SVATÝ MARTIN

45 Kč
Dostupné formáty: PDF 
Počet stran: 13

Anotace

Integrovaná tematická výuka na téma SVATÝ MARTIN. Kompletně zpracovaná příprava výukové jednotky podle E–U–R (evokace – uvědomění – reflexe) z kritického myšlení.

Co v souboru aktivit najdete? - informace o tom, co je integrovaná tematická výuka - text legendy o sv. Martinovi upravený pro žáky 2. a 3. tříd - pracovní listy pro práci s textem - aktivity s textem – náměty pro práci - šablonu na životabáseň o sv. Martinovi - svatomartinské pranostiky - matematické úlohy na téma sv. Martin - využití tématiky v umění (obrazy, sochy) - množství dalších zdrojů k tématu

Autor

Pro děti i učitele pracujeme už řadu let. Kdybychom vytiskly vše, co jsme pro ně v uplynulých letech napsaly, vymyslely a připravily, bylo by to hodně papíru. Přesto nás to pořád baví. Koho? Nás – Magdalenu Málkovou a Ditu Nastoupilovou. Obě nyní působíme ve Škole Prosperity u Poděbrad.

Chceme, aby děti měly z učení radost, aby vnímaly souvislosti a učily se o tématech a věcech, které budou mít uplatnění v reálném životě.

Víme, že čas je drahý. Proto se snažíme ho jiným ušetřit. Hlavně učitelům, kteří zde – jak doufáme – najdou podklady pro to, aby mohli učit smysluplně, s nadšením a aby měli všechny přípravy po ruce.

Zanechte nám zprávu