The Web as History

0 out of 5

0,00 

Internet se v současnosti používá více než 20 let. Od raných prohlížečů po dnešní hlavní zdroj informací, zábavy a mnoho dalšího je web nedílnou součástí našeho každodenního života do té míry, že někteří lidé věří, že „co není online, neexistuje“. Není to úplně pravda, internet je stále přesnější a stává se nepostradatelným pokladem. Je proto zvláštní, že historici a sociální vědci dosud web jen málo využívali ke zkoumání historických vzorců kultury a společnosti, přestože dobře využívali dopisy, romány, noviny, rozhlasové a televizní programy a další předdigitální zdroje.

Autoři dokládají, že internet je možné k podobným výzkumům začít používat – a může to být dokonce přínosnější, než jsme si dosud mysleli.

Formáty: PDF Kód: LIB0008 Autoři: Brügger Niels, Schroeder Ralph Štítky: , , , , , , Nakladatel:

Popis

Tato kniha konstatuje, že nyní je načase zpochybnit, co jsme se z webu dosud naučili. 12 kapitol zkoumá toto téma z řady interdisciplinárních úhlů – prostřednictvím historie národních webových prostorů a případových studií různých vládních a mediálních oblastí a také úvodu, který poskytuje přehled o této vzrušující nové oblasti výzkumu.

Další informace

ISBN

978-1-911307-56-3

Počet stran

298

Recenze

E-knihu dosud nikdo nehodnotil.

Buďte první, kdo e-knihu „The Web as History“ zhodnotí

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…