Sdílejte, než to zakážou!

0 out of 5

0,00 

SDÍLEJTE, NEŽ TO ZAKÁŽOU! A hlavně čtěte. Čtěte, protože v téhle knížce je všechno. Návštěva Bílého domu. Migrace. Nové a doteď tajné projekty naší armády. Je tam hodně věcí, co jsem ještě nikomu neřekl. Je tam všechno, co jsme udělali pro lidi. Jsou tam setkání s prezidenty, premiéry i s císařem, ale taky se spoustou z vás, s babičkami a dědečky. Se spoustou starých a moudrých lidí, kteří mě inspirovali svojí životní zkušeností. Se sestřičkami, s lékaři, se starosty. Se sportovci. Špičkovými vědci. A je tam taky něco o lidech, se kterými pracuju každý den. Nejsou moc vidět, tak chci, abyste poznali, jak strašně moc jsou důležití.

Formáty: ePDF, EPUB, MOBI Kód: VOL0003 Autor: Babiš Andrej Štítky: , , , , Nakladatel:

Popis

V téhle knížce je i náš Národní plán boje proti rakovině a spousta nových nápadů, které ukážu vůbec poprvé. Zas budou říkat, že jsem populista. Taky se dozvíte, že je naše země velmoc ve výrobě počítačových her a že Češi řídí světově významné technologické firmy. A že jsme opravili spoustu důležitých a krásných staveb a hodně dalších postavili z nuly. Dozvíte se, jak může být Česká republika jednou z nejúspěšnějších zemí na světě.

Ale úplně nejdůležitější ze všeho jsou děti. Dozvíte se, proč jako premiér a vlastenec chci, abychom jich měli co nejvíc, a taky jak je chceme vzdělávat. Jak pomoct lidem, co mají fakt těžký život. Co znamená být Čechem. A že máme být hrdí na naši zemi. A je toho víc. Fakt o hodně víc. Čeká to tady na Vás v téhle knížce.

V knížce o všem, co jsem prožil v politice. Nejen, co všechno jsem odmakal a s čím jsem bojoval, ale taky, co jsem cítil. Co jsem prožíval. Čím jsem žil. Čemu věřím. Co pro mě bylo nejtěžší. A co si troufnu říct, že jsem dokázal.

Recenze

E-knihu dosud nikdo nehodnotil.

Buďte první, kdo e-knihu „Sdílejte, než to zakážou!“ zhodnotí

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *