: Láska hřeje i bolí

100 Kč
Nakladatel: e-bohém
Dostupné formáty: PDF  ePDF 
Počet stran: 29
ISBN:   978-80-7495-173-2 (PDF)

Anotace

Sbírku básní – vějíř veršů věnovaný lásce – spojují léčivé harmonizační obrázky – jeden z alternativních způsobů, jakým můžeme podpořit uskutečněné našich snů.

Láska a s ní spojené emoce nás provázejí celý život. Každý z nás poznal ten nádherný gejzír prýštící lásky a zároveň i na vlastní kůži bolest a hořkost ze zklamání.

Následující verše jsou odrazem života a potvrzením toho, že láska a trable s ní se málokomu vyhýbají.

Ale trápit se není moudré ani nutné. Pohodu a harmonii můžeme získat různými způsoby. Jedním z nich jsou i harmonizační obrázky z automatické kresby.

S ohledem na připojené harmonizační obrázky, které tvoří podstatnou část sbírky, vydáváme knihu pouze ve formátech PDF a ePDF (PDF optimalizovaném pro čtečky a tablety).

Autor

Od dětství ji fascinovaly věci mezi nebem a zemí. Přes dvacet let se věnuje práci s energií, osobnímu rozvoji a posledních sedm let bojovým uměním – především kung-fu a taiči. Ovlivněná východní filozofií a uměním šaolinských mnichů odkrývala postupně tajemství jejich moudrosti, která vedou k vítězství – hlavně nad sebou, protože my jsme sami sobě největším soupeřem.

Zanechte nám zprávu