: Čtecí karty

45 Kč
Dostupné formáty: PDF 
Počet stran: 20

Anotace

72 čtecích karet pro malé čtenáře.

Publikace je určena dětem z prvních až třetích tříd základních škol. Hodí se do hodin čtení, stejně tak pro domácí přípravu nebo samostatnou práci dětí.

Jak karty vypadají? V e-knížce najdete na jedné straně vždy čtyři karty. Vlevo nahoře je karta s obrázkem, k ní jsou přiřazeny tři barevně rozlišené karty s texty:

  1. úroveň – ZELENÁ KARTA Text je určen pro děti z prvních tříd nebo pro začínající čtenáře. Je vhodný i pro děti, které čtou genetickou metodou (velká písmena).

  2. úroveň – ORANŽOVÁ KARTA Karta s textem pro čtenáře, kteří zvládnou i malá tiskací písmena (druhé pololetí první třídy nebo druhý ročník). Věty jsou jednodušší, texty méně náročné.

  3. úroveň – ČERVENÁ KARTA Nejsložitější text, určen dětem z druhého nebo třetího ročníku, případně pro pokročilejší mladší čtenáře.

Autor

Dlouholetá šéfredaktorka unikátního internetového projektu Dětské stránky (www.detskestranky.cz) má s tvorbou aktivit pro děti praktické zkušenosti. Je autorkou stovek originálních pracovních listů pro děti od předškolního věku až do starších školních let. V roce 2008 vyšlo několik desítek jejích pracovních listů v tištěné knize, kterou vydalo nakladatelství Portál.

Zanechte nám zprávu