: 100 otázek, na které je lepší se zeptat

390 Kč
Dostupné formáty: ePDF 
Počet stran: 227
ISBN:   978-80-88077-00-8 (PDF)

Anotace

„100 otázek, na které je lepší se zeptat“ je soubor otázek z prostředí digitálního nomádství, podnikání na volné noze a startupů. Každá otázka má v sobě část příběhu samotného autora, který předává své zkušenosti ze své více než dvacetileté cesty podnikání a osobního rozvoje.

Kniha je určena každému, kdo zvažuje, dát se na dráhu podnikání prostřednictvím digitálních technologií a internetu. Odhaluje pozitivní i negativní zkušenosti podnikání na internetu.

Autor o knize s vážnou tváří říká: „Kdyby mi někdo v životě dal na řadu otázek odpověď, s jistotou bych se mohl vyvarovat spoustě zbytečných chyb, které mě stály drahocenný čas. Byl bych hrozně rád, kdyby alespoň jedna odpověď na otázku v této knížce pozitivně ovlivnila život čtenáře.“

Autor

Autor Jarek Mikeš je česko-vietnamského původu a téměř dvě dekády se věnuje internetu a digitálním technologiím. Jako digitální freelancer začal v roce 2002 a svůj první technologický startup založil v roce 2008. Vybudoval a následně i úspěšně prodal několik internetových portálů a magazínů. Ze své cesty za úspěchem si však odnesl i řadu neúspěchů. Neúspěšné projekty i firmy mu otevřely oči ve světě byznysu i osobního života. Dnes působí hlavně jako digitální investor, lektor a teamleader ve svém projektu Digitální rodina. Pořádá také Festival digitálních nomádů a vyvíjí software Digitální kancelář.

Dlouhá léta působil profesně jako back-end i front-end vývojář a později se začal specializovat na digitální marketing. Měl tu čest pracovat pro významné společnosti jako HomeCredit, SolidWorks, Muller Pharma, T-Mobile, České Dráhy, Siemens, Sony, Kodys, Česká televize.

Zanechte nám zprávu