• slide 1

    AUDIOKNIHA – PĚT DETEKTIVNÍCH POVÍDEK ZE SEVEROČESKÉHO POHRANIČÍ 80. LET. Napsal: Marcel Deli. Čte: Jaroslav Plesl.

Přečin

Linda

Poručík Slídil, hlavní hrdina detektivní povídkové knihy PŘÍPADY PRO PORUČÍKA SLÍDILA současného autora Marcela Deliho, by se mohl jmenovat Břídil a nikomu by to nepřišlo divné. Je to totiž trouba k pohledání. I když má občas i lepší chvilky, vyšetřovací metody, úsudek a důvtip tohoto kriminalisty jsou jedním slovem katastrofální. A když k tomu připočtete dobu, v níž se jeho příběhy odehrávají – osmdesátá léta –, vyjde vám, že v audioknize obsahující pět vskutku zapeklitých případů nebude o humorné situace nouze.

Pachatelé

Marcel

 

MARCEL DELI
napsal

Jarda

 

JAROSLAV PLESL
četl

Michal

 

MICHAL CHLEBOUN
vedl

Předmět doličný

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UKÁZKA PRVNÍ:
Případ v prvním poschodí

 

UKÁZKA DRUHÁ:
Případ velkého omylu

 

UKÁZKA TŘETÍ:
Případ s Bohunkou

 

UKÁZKA ČTVRTÁ:
Případ předvánoční

 

UKÁZKA PÁTÁ:
Případ zamčeného pokoje

 

Tuzexová nabídka

Pro opravdové fajnšmekry máme připravenou speciální edici – datový nosič CD s MP3 soubory s přebalem a osobním poděkováním autora a podpisy Marcela Deliho a herce Dejvického divadla Jaroslava Plesla, který audioknihu načetl. Cena audioknihy ve speciální edici je 229 Kč včetně poštovného, pokud ji zaplatíte předem.

PŘÍPADY PRO PORUČÍKA SLÍDILA si ale můžete objednat jen jako prosté MP3 soubory. Po zaplacení si je stáhnete z našeho webu. Cena audioknihy je v tomto případě 129 Kč.

V obou případech dostanete jako bonus e-knihu, která obsahuje stejné povídky jako audiokniha, ve formátech PDF, EPUB a MOBI.

Objednávka

Chcete-li si audioknihu objednat pouze v elektronickém formátu (MP3 a e-kniha ve formátech PDF, EPUB a MOBI), objednávejte na této stránce. Knihu můžete mít hned ve svých čtečkách a zvukových mašinkách.

Toužíte-li po speciální edici, která obsahuje CD s MP3 soubory, krabičku a tištěný přebal a také poděkování a podpisy Marcela Deliho a Jaroslava Plesla, objednávejte na této stránce.

Pokud vám stačí jen e-kniha, můžete knihu získat zde.

A chcete-li cokoli jiného, třeba větší množství speciální sady, napište nám a domluvíme se.

Na našem blogu si můžete přečíst, proč audioknihu prodáváme zrovna takhle a ne jinak. Článek se jmenuje VYHLAŠUJEME BOJ PŘEKUPNÍKŮM A PŘÍŽIVNÍKŮM.